Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
LED žárovky

LED žárovky a jejich výhody jsou nepopiratelné, už není radno se jim vyhýbat. Pokud by snad ještě někdo pochyboval, tak jsme si zde připravili pro Vás stručný popis LED technologie.

Pro jednoduší přechod ze starých žárovek uvádíme vždy ekvivalentní příkon starých žárovek a halogenek. S výběrem parametrů a typů světelných zdrojů se snažíme vždy ...

LED žárovky a jejich výhody jsou nepopiratelné, už není radno se jim vyhýbat. Pokud by snad ještě někdo pochyboval, tak jsme si zde připravili pro Vás stručný popis LED technologie.

Pro jednoduší přechod ze starých žárovek uvádíme vždy ekvivalentní příkon starých žárovek a halogenek. S výběrem parametrů a typů světelných zdrojů se snažíme vždy trefit do vkusu našich zákazníků tak, aby si každý vybral, co potřebuje. Proto nabízíme širokou škálu produktů, v tomto případě žárovek, používaných nejen v České republice, ale i celosvětově.

Pokud jste i přesto nenašli přímo ten produkt, který potřebujete, tak nás neváhejte kontaktovat. Určitě budeme schopni Vám daný produkt zajistit a případně nám dáte zpětnou vazbou vědět, kterým směrem máme naše produkty rozšířit.

Zobrazit

LED žárovky Počet produktů: 20

Podkategorie

 • E27

  V této kategorii Vám nabízíme nejpoužívanější světelný zdroj v domácnostech. Naše LED žárovky s tzv. velkým závitem E27 nabízíme ve třech výkonostních variantách u technologie COB a u technologie s filamenty nabízíme dva modely o různých příkonech.

 • E14

  Konkrétně kvůli těmto žárovkám to celé začalo a nebýt této první velké zakázky, tak by možná ani nevznikl eco-lit Czech Republic s.r.o. Protože naší první zakázkou byla dodávka 600 žárovek s paticí E14 s filamenty do barokního zámku (Lednicko-Valtický zámek), kde renovovali historické lustry. Nyní v této kategorii najdete, jak výše zmiňovanou žárovku s filamenty, tak i klasické LED žárovky s technologii COB.

 • GU10

  Žárovky s paticí GU10 jsou nejvíce používané bodové žárovky v domácnostech. Proto se jím jednoduše přezdívá bodovky. A bodové proto, jelikož jejich vyzařovací úhel je 120 stupňů. Naše LED žárovky GU10 mají vysokou svítivost 480lm.

 • MR16 (GU5.3)

  LED žárovky s paticí MR16 nebo někdy označované GU5.3 patří také mezi bodové světelné zdroje, jelikož jejich vyzařovací úhel je 120 stupňů. Proto se jím jednoduše přezdívá bodovky. Narozdíl od žárovek s paticí GU10 pracují žárovky MR16 s napětím 12V. Naše LED žárovky MR16 mají vysokou svítivost 500lm a nabízíme je ve variantách barvy světla (chromatičnost) teplá bílá (3000K) a denní bílá (4000K).

 • G9

  Na těchto stránkách Vám nabízíme naše LED žárovky paticí G9. Tato patice je používána nejčastěji v některých moderních svítidlech, kde by se žárovky s velkými závity nevešly. Žárovky s touto paticí pracují se střídavým napětím 230V.

 • G4

  Na těchto stránkách Vám nabízíme naše LED žárovky paticí G4. Tato patice je používána nejčastěji v kuchyňských linkách, některých lampičkách nebo u moderních lustrů s atypickým designem, kde by velké žárovky působily rušivě. Naše LED žárovky s paticí G4 nabízíme pouze pro napětí 12V, které se používá ve valné většině případů.

Produkt byl úspěšně přidán do srovnávače.