Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
Pouliční osvětlení

Naše pouliční světla určené na venkovní svícení na silničních stožárek jsme schopni celé naprojektovat, obstarat všechnu dokumentaci, vybrat a dodat stožáry a celý projekt zrealizovat a spustit do provozu. Mezi naše klienty v této kategorii patří jak města, kde jsme projektovali výměnu světel celých ulic, tak i například osvětlení parkoviště sou...

Naše pouliční světla určené na venkovní svícení na silničních stožárek jsme schopni celé naprojektovat, obstarat všechnu dokumentaci, vybrat a dodat stožáry a celý projekt zrealizovat a spustit do provozu. Mezi naše klienty v této kategorii patří jak města, kde jsme projektovali výměnu světel celých ulic, tak i například osvětlení parkoviště soukromých firem, kde jsme budovali osvětlení od návrhu projektu až po celkovou realizici.

Pouliční svítidla děláme ve dvou hlavních a nejuniverzálnějších výkonech 60W a 120W, ale jsme schopni dodat i jiné výkonnosti stejného světla se stejnými technickými parametry. Používáme pouze ty nejkvalitnější komponenty z celého světa jako jsou drivery Mean Well a LED čipy Phillips. Jelikož používáme vysoce kvalitní komponenty, tak poskytujeme na tyto produkty prodlouženou záruku 5 let.

Pro větší výkonové instalace jsme schopni dodat výkonnější reflektory. Kontaktujte nás ZDE.

Zobrazit

Pouliční osvětlení Počet produktů: 4

Podkategorie

Produkt byl úspěšně přidán do srovnávače.