Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Produkty Počet produktů: 74

Podkategorie

 • LED žárovky

  LED žárovky a jejich výhody jsou nepopiratelné, už není radno se jim vyhýbat. Pokud by snad ještě někdo pochyboval, tak jsme si zde připravili pro Vás stručný popis LED technologie.

  Pro jednoduší přechod ze starých žárovek uvádíme vždy ekvivalentní příkon starých žárovek a halogenek. S výběrem parametrů a typů světelných zdrojů se snažíme vždy trefit do vkusu našich zákazníků tak, aby si každý vybral, co potřebuje. Proto nabízíme širokou škálu produktů, v tomto případě žárovek, používaných nejen v České republice, ale i celosvětově.

  Pokud jste i přesto nenašli přímo ten produkt, který potřebujete, tak nás neváhejte kontaktovat. Určitě budeme schopni Vám daný produkt zajistit a případně nám dáte zpětnou vazbou vědět, kterým směrem máme naše produkty rozšířit.

 • LED zářivky

  Spotřeba našich LED zářivek je poloviční oproti zastaralým rtuťovým zářivkám. Mezi další výhody použití LED technologie u zářivek patří rychlost rozsvícení a to díky tomu, že odpadá nutnost používat startér, dále několikanásobně delší životnost a větší odolnosti vůči poškození. A to protože naše LED zářivky jsou vyrobeny z termoplastu a z hliníku, který chladí LED čipy a tak prodlužuje jejich životnost. Na rozdíl od zastaralých zářivek vyrobených z křehkého skla, které po poškození vypustí do okolí nebezpečnou rtuť. Na naše LED zářivky poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.

 • LED panely

  Ideální do kanceláři, recepcí, hotelů, chodeb, knihoven apod. Naše LED panely nabízíme ve 2 rozměrových variantách, které si můžete vybrat buď v klasické nestmívatelné verzi nebo ve verzi se stmívatelným driverem.

  Naše LED panely se dají instalovat 4 chytrými způsobu:

  1)    Pomocí systému závěsných lanek

  2)    Využitím hliníkového modulu, do kterého LED panel jednoduše zasunete

  3)    Pomocí L-upevňovacích držáku přímo na strop

  4)    Instalací zapuštěním do kancelářských sádrokartonových dlaždic

   

  Používáme kvalitní LED čipy s vysokou svítivostí 110lm/W, čímž ještě zvyšujeme úspornost svítidel a díky kvalitě těchto komponentů poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky. 

 • LED pásky
 • Reflektory

  V této kategorii Vám nabízíme náš nejprodávanější produkt, kterým jsou LED reflektory. Převážně se zabýváme velkoobchodem a dodáváme osvětlení do  průmyslových hal, velkých prostor nebo indoorových sportovišť. Pro tyto účely jsme postupným vývojem dospěli k téměř dokonalému produktu LED reflektoru s označením T-serie. Ale mezi naší nedílnou část zakázek spadá i osvětlování exteriérů a historických budov jako je třeba Lednicko-Valtický zámek zapsaný na listu UNESCO. Pro tyto účely jsme dospěli k LED reflektoru s názvem S-serie. Jelikož používáme vysoce kvalitní komponenty, tak poskytujeme na tyto produkty prodlouženou záruku 5 let. Pro více informací neváhejte a rozklikněte jednotlivé produkty.


  Pro větší výkonové instalace jsme schopni dodat výkonnější reflektory. Kontaktujte nás ZDE.

 • Svítidla

  V této kategorii najdete stropní a nástěnná svítidla.
 • Veřejné osvětlení
Produkt byl úspěšně přidán do srovnávače.